Simplifying (2.0.10) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Parents
ta: பெற்றோர்கள்

en: Save
ta: சேமி

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Path
ta: பாதை

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Authoring information
ta: எழுத்தாளர் தகவல்கள்

en: Menu settings
ta: பட்டி அமைவுகள்

en: Shortcuts
ta: குறுக்குவழிகள்

en: URL path settings
ta: URL வழி அமைவுகள்

en: Relations
ta: உறவுகள்

en: Revision information
ta: மறுபதிப்பு தகவல்கள்
