Simplifying (2.0.11) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Comments
eo: Komentoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Parents
eo: Gepatroj

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Roles
eo: Roloj

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj

en: Comment fields
eo: Komentaj kampoj
