Simplifying (2.0.11) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Parents
fi: Ylätermit

en: Save
fi: Tallenna

en: Format
fi: Muoto

en: Path
fi: Polku

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Menu
fi: Valikko

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Options
fi: Valinnat

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Shortcuts
fi: Oikopolut

en: URL redirects
fi: Osoiteuudelleenohjaukset

en: URL path settings
fi: Polkujen asetukset

en: Taxonomy fields
fi: Luokittelukentät

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Relations
fi: Suhteet

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: Menu links
fi: Valikkolinkit

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: XML sitemap
fi: XML-sivukartta

en: Contextual links
fi: Asiayhteyteen liittyvät linkit

en: Back to site
fi: Palaa sivustolle

en: Comment fields
fi: Kommenttikentät

en: Promotion options
fi: Nostovaihtoehdot

en: Route name
fi: Reitin nimi
