Simplifying (2.0.11) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Manage
sr: Управљај

en: Menu
sr: Мени

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге
