Simplifying (2.0.12) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Comments
bs: Komentari

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: Roles
bs: Uloge

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: URL path settings
bs: Postavke za URL putanje

en: Revision information
bs: Informacije o reviziji
