Simplifying (2.0.12) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Relations
gu: સંબંધો
