Simplifying (2.0.12) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Author
ms: Pengarang

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Edit
ms: Sunting

en: Parents
ms: Induk

en: Save
ms: Simpan

en: Path
ms: Laluan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: User
ms: Pengguna

en: Options
ms: Opsyen

en: Roles
ms: Peranan

en: Authoring information
ms: Maklumat pengarangan

en: Menu settings
ms: Pengesetan menu

en: Shortcuts
ms: Pintasan-pintasan

en: URL path settings
ms: Seting laluan URL

en: Relations
ms: Hubungan

en: Revision information
ms: Maklumat semakan

en: Contextual links
ms: Pautan mengikut konteks

en: Comment fields
ms: Medan-medan komen
