Simplifying (2.0.13) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Comments
af: Kommentaar

en: Edit
af: Wysig

en: Parents
af: Voorgangers

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Roles
af: Rolle

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Shortcuts
af: Kortpaaie
