Simplifying (2.0.13) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Comments
az: Şərhlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Manage
az: İdarə et

en: Menu
az: Menyu

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Roles
az: Rollar

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Shortcuts
az: Qısa yollar

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Relations
az: Əlaqələr

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Contextual links
az: Kontekstual linklər

en: Back to site
az: Sayta qayıt

en: Promotion options
az: Tanıtım seçimləri

en: Route name
az: Marşrutun adı
