Simplifying (2.0.13) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Comments
oc: Comentaris

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Manage
oc: Gerir

en: Menu
oc: Menú

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Options
oc: Opcions

en: Roles
oc: Ròtles

en: Authoring information
oc: Informacions de publicacion

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Shortcuts
oc: Acorchis

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: Relations
oc: Relacions

en: Revision information
oc: Informacions sus las revisions

en: Menu links
oc: Ligams de menú

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Contextual links
oc: Ligams contextuals
