Simplifying (2.0.14) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Comments
be: Каментары

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Parents
be: Бацькі

en: Save
be: Захаваць

en: Format
be: Фармат

en: Path
be: Сцежка

en: Manage
be: Кіраваць

en: Menu
be: Меню

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Options
be: Налады

en: Roles
be: Ролі

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Shortcuts
be: Хуткія спасылкі

en: URL path settings
be: Наладкі шляху

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Relations
be: Сувязі

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі

en: Contextual links
be: Кантэкстуальныя спасылкі

en: Comment fields
be: Палі каментара

en: Promotion options
be: Налады прасоўвання
