Simplifying (2.0.14) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Comments
cs: Komentáře

en: Edit
cs: Upravit

en: Parents
cs: Rodiče

en: Save
cs: Uložit

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: Manage
cs: Správa

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Options
cs: Možnosti

en: Roles
cs: Role

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: URL redirects
cs: URL přesměrování

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: Notify
cs: Oznámení

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: Relations
cs: Vztahy

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Contextual links
cs: Kontextové odkazy

en: Back to site
cs: Zpět na web

en: Comment fields
cs: Pole komentáře

en: Promotion options
cs: Možnosti zviditelnění
