Simplifying (2.0.14) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Edit
et: Muuda

en: Parents
et: Vanemad

en: Save
et: Salvesta

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Manage
et: Halda

en: Menu
et: Menüü

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Options
et: Valikud

en: Roles
et: Rollid

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: URL redirects
et: URL ümbersuunamised

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Devel
et: Arendus

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Relations
et: Seosed

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Menu links
et: Menüülingid

en: XML sitemap
et: XML sisukaart

en: Contextual links
et: Kontekstipõhised lingid

en: Back to site
et: Tagasi veebilehele

en: Comment fields
et: Kommentaari väljad

en: Promotion options
et: Avaldamise valikud

en: Route name
et: Marsruudi nimi
