Simplifying (2.0.14) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Back to site
hy: Վերադարձ դեպի կայք

en: Training
hy: Դասընթաց
