Simplifying (2.0.14) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Format
mr: रचना

en: Path
mr: रस्ता

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: User
mr: सदस्य

en: Options
mr: विकल्प

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Shortcuts
mr: शॉर्टकट्स

en: Back to site
mr: मुख्य साईटवर जा
