Simplifying (2.0.15) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè
