Simplifying (2.0.15) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Parents
hu: Szülők

en: Save
hu: Mentés

en: Format
hu: Formátum

en: Path
hu: Útvonal

en: Manage
hu: Kezelés

en: Menu
hu: Menü

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Shortcuts
hu: Gyorshivatkozások

en: URL redirects
hu: Webcím átirányítások

en: URL path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Notify
hu: Értesítés

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: Relations
hu: Kapcsolatok

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: Menu links
hu: Menühivatkozások

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: XML sitemap
hu: XML webhelytérkép

en: Contextual links
hu: Szövegkörnyezeti hivatkozások

en: Local tasks
hu: Helyi feladatok

en: Back to site
hu: Vissza a webhelyre

en: Comment fields
hu: Hozzászólás mezők

en: Training
hu: Oktatás

en: Promotion options
hu: Közzétételi beállítások

en: Route name
hu: Útvonal neve
