Simplifying (2.0.15) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Parents
km: មេ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL

en: Relations
km: ទំនាក់​ទំនង

en: Revision information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Contextual links
km: តំណ​បរិបទ

en: Comment fields
km: វាល​មតិ​យោបល់
