Simplifying (2.0.15) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Comments
nl: Reacties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Parents
nl: Bovenliggenden

en: Save
nl: Opslaan

en: Format
nl: Opmaak

en: Path
nl: Pad

en: Manage
nl: Beheren

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: Options
nl: Opties

en: Roles
nl: Rollen

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: URL redirects
nl: URL-omleidingen

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Notify
nl: Notificatie

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Relations
nl: Relaties

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Link title
nl: Linktitel

en: XML sitemap
nl: XML-sitemap

en: Contextual links
nl: Contextuele links

en: Back to site
nl: Terug naar de website

en: Group label
nl: Groepslabel

en: Comment fields
nl: Reactievelden

en: Settings saved successfully
nl: Instellingen succesvol opgeslagen

en: Training
nl: Opleiding

en: Promotion options
nl: Promotie-opties

en: Route name
nl: Route-naam
