Simplifying (2.0.15) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Comments
pl: Komentarze

en: Edit
pl: Edytuj

en: Parents
pl: Nadrzędne

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: Roles
pl: Role

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: URL redirects
pl: Przekierowania adresów

en: URL path settings
pl: Adres

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Relations
pl: Relacje

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: Menu links
pl: Odnośniki menu

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: XML sitemap
pl: Mapa XML witryny

en: Contextual links
pl: Odnośniki kontekstowe

en: Back to site
pl: Wróć do strony

en: Comment fields
pl: Pola odpowiedzi

en: Promotion options
pl: Opcje wyróżnienia

en: Route name
pl: Nazwa trasy
