Simplifying (2.0.15) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Comments
sq: Komente

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Parents
sq: Prindër

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: URL path settings
sq: Rregullimet e pozicionit të URL

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit
