Simplifying (2.0.15) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Edit
sv: Redigera

en: Parents
sv: Ovanliggande

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Manage
sv: Hantera

en: Menu
sv: Meny

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: Options
sv: Alternativ

en: Roles
sv: Roller

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Shortcuts
sv: Genvägar

en: URL redirects
sv: URL-omdirigeringar

en: URL path settings
sv: Inställningar för URL-alias

en: Notify
sv: Meddela

en: User roles
sv: Användarroller

en: Relations
sv: Relationer

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: User notify
sv: Meddelande från användare

en: Menu links
sv: Menylänkar

en: Link title
sv: Titel för länk

en: User tab
sv: Användarflik

en: Back to site
sv: Tillbaka till webbplats

en: Group label
sv: Gruppetikett

en: Comment fields
sv: Kommentarsfält

en: Settings saved successfully
sv: Inställningar sparades

en: Promotion options
sv: Alternativ för lansering

en: Route name
sv: Namn på rutt
