Simplifying (2.0.15) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Format
th: รูปแบบ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Manage
th: จัดการ

en: Menu
th: เมนู

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Shortcuts
th: เส้นทางลัด

en: URL path settings
th: การตั้งค่าพาธสำหรับ URL

en: Revision information
th: ข้อมูลรุ่น

en: Contextual links
th: การเชื่อมโยงบริบท

en: Back to site
th: กลับสู่เว็บไซต์

en: Comment fields
th: ช่องรับข้อมูลความคิดเห็น

en: Promotion options
th: ตัวเลือกโปรโมชั่น

en: Route name
th: ชื่อเส้นทาง
