Simplifying (2.0.4) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ
