Simplifying (2.0.4) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Comments
gl: Comentarios

en: Edit
gl: Editar

en: Parents
gl: Pais

en: Save
gl: Gardar

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: Manage
gl: Xestionar

en: Menu
gl: Menú

en: User
gl: Usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: Relations
gl: Relacións

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: XML sitemap
gl: Mapa do sitio en XML

en: Back to site
gl: Voltar ao sitio

en: Promotion options
gl: Opcións de promoción
