Simplifying (2.0.4) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Comments
jv: Komèntar

en: Edit
jv: Sunting

en: Parents
jv: Baboné

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Roles
jv: Parāgā

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Shortcuts
jv: Sidhatan

en: URL path settings
jv: Sétingan URL path

en: Relations
jv: Relasi

en: Revision information
jv: Katrangan revisi

en: Comment fields
jv: Field komèntar
