Simplifying (2.0.4) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Comment fields
kk: Комментарийдын өрістері
