Simplifying (2.0.4) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Edit
nn: Rediger

en: Parents
nn: Overordna

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Menu settings
nn: Menyval

en: URL path settings
nn: Innstillingar for nettadresse

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon
