Simplifying (2.0.5) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Parents
dz: རྩ་ལག་ཚུ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
