Simplifying (2.0.5) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Edit
eu: Editatu

en: Parents
eu: Gurasoak

en: Save
eu: Gorde

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Menu
eu: Menua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Options
eu: Aukerak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: Relations
eu: Harremanak

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Menu links
eu: Menu estekak

en: Back to site
eu: Gunera itzuli

en: Comment fields
eu: Iruzkin eremuak

en: Promotion options
eu: Sustapen aukerak
