Simplifying (2.0.5) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Comments
lt: Komentarai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Parents
lt: Tėvai

en: Save
lt: Saugoti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Manage
lt: Valdyti

en: Menu
lt: Meniu

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: Roles
lt: Rolės

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Notify
lt: Įspėti

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Back to site
lt: Atgal į svetainę

en: Comment fields
lt: Komentarų laukeliai

en: Promotion options
lt: Paskelbimo nuostatos
