Simplifying (2.0.5) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Parents
mn: Үндэс

en: Save
mn: Хадгалах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргууд
