Simplifying (2.0.5) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: Comments
ur: تبصرے

en: Edit
ur: تدوین

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Path
ur: پاتھ

en: Menu
ur: مینیو

en: User
ur: صارف

en: Roles
ur: رولز
