Simplifying (2.0.7) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Parents
bo: མ་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: Relations
bo: འབྲེལ་ལམ

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: Comment fields
bo: དཔྱད་གཏམ་གནས་ཁོངས
