Simplifying (2.0.7) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Comments
lv: Komentāri

en: Edit
lv: Labot

en: Parents
lv: Vecāki

en: Save
lv: Saglabāt

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: Roles
lv: Lomas

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Relations
lv: Radniecība

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: Back to site
lv: Atpakaļ uz vietni

en: Comment fields
lv: Komentāra lauki
