Simplifying (2.0.7) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Shortcuts
my: Shortcut များ
