Simplifying (2.0.7) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Comments
sl: Komentarji

en: Edit
sl: Uredi

en: Parents
sl: Starši

en: Save
sl: Shrani

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: Roles
sl: Vloge

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: Relations
sl: Relacije

en: Revision information
sl: Različice
