Simplifying (2.0.8) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Comments
ar: التعليقات

en: Edit
ar: تحرير

en: Parents
ar: أمهات

en: Save
ar: حفظ

en: Format
ar: التنسيق

en: Path
ar: المسار

en: Manage
ar: تسيير

en: Menu
ar: القائمة

en: User
ar: مستخدم

en: Options
ar: الخيارات

en: Roles
ar: الأدوار

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Shortcuts
ar: الاختصارات

en: URL path settings
ar: إعدادات المسار

en: User roles
ar: أدوار المستخدم

en: Relations
ar: العلاقات

en: Revision information
ar: معلومات المراجعة

en: Back to site
ar: العودة إلى الموقع

en: Comment fields
ar: حقول التعليقات
