Simplifying (2.0.8) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Comments
hr: Komentari

en: Edit
hr: Uredi

en: Parents
hr: Nadređeni

en: Save
hr: Spremi

en: Format
hr: Oblik

en: Path
hr: Putanja

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Menu
hr: Izbornik

en: User
hr: Korisnik

en: Options
hr: Opcije

en: Roles
hr: Uloge

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Shortcuts
hr: Kratice

en: URL path settings
hr: Postavke URL putanje

en: Relations
hr: Odnosi

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Comment fields
hr: Polja komentara
