Simplifying (2.0.8) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Path
ta: பா​தை

en: Menu
ta: பட்டி

en: User
ta: பயனாளர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Menu settings
ta: பட்டி அமைப்புக்கள்
