Simplifying (2.0.8) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Menu
te: మెనూ

en: User
te: వాడుకరి

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: Revision information
te: కూర్పు సమాచారం
