Simplifying (2.0.9) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Comments
da: Kommentarer

en: Edit
da: Redigér

en: Parents
da: Overordnede ord

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Manage
da: Administration

en: User
da: Bruger

en: Options
da: Valg

en: Roles
da: Roller

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Menu settings
da: Menu

en: Shortcuts
da: Genveje

en: URL redirects
da: URL-omdirigeringer

en: URL path settings
da: Alternativ URL

en: Devel
da: Udvikling

en: Notify
da: Informer

en: User roles
da: Brugerroller

en: Relations
da: Relationer

en: Revision information
da: Versioner

en: Menu links
da: Menu-links

en: Back to site
da: Tilbage til site

en: Comment fields
da: Kommentarfelter

en: Promotion options
da: Indstillinger for forfremmelse
