Simplifying (2.0.9) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Parents
ka: მშობლები

en: Format
ka: ფორმატი

en: Path
ka: გზა

en: Manage
ka: მართვა

en: Menu
ka: მენიუ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Roles
ka: როლები

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Shortcuts
ka: სწრაფი ბმულები
