Simplifying (2.0.9) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Path
ml: വഴി

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക

en: Menu
ml: മെനു

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
