Simplifying (8.x-1.13) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Comments
he: תגובות

en: Edit
he: עריכה

en: Parents
he: אבות

en: Save
he: שמירה

en: Manage
he: ניהול

en: User
he: משתמש

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: XML sitemap
he: מפת אתר XML

en: Back to site
he: חזרה לאתר

en: Comment fields
he: שדות בתגובה

en: Promotion options
he: אפשרויות קידום
