Simplifying (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Comments
sk: Komentáre

en: Edit
sk: Upraviť

en: Parents
sk: Nadradené

en: Save
sk: Uložiť

en: Manage
sk: Spravovať

en: User
sk: Používateľ

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Menu links
sk: Odkazy v menu

en: XML sitemap
sk: XML mapa stránky

en: Back to site
sk: Späť na stránku

en: Comment fields
sk: Polia komentáru

en: Promotion options
sk: Možnosti zobrazovania
