Simply Signups (8.x-2.6) - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: title
ca: títol

en: Status
ca: Estat

en: Suffix
ca: Sufix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Size
ca: Mida

en: Number
ca: Número

en: Weight
ca: Pes

en: Multiple select
ca: Selecció múltiple

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: remove
ca: elimina

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: status
ca: estat

en: Created
ca: Creat

en: Fields
ca: Camps

en: configure
ca: configura

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Maximum
ca: Màxim

en: download
ca: descarrega

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: operations
ca: operacions

en: Configuration
ca: Configuració

en: Rows
ca: Files

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: edit template
ca: edita la plantilla

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Hidden
ca: Ocult

en: published
ca: publicat

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: Templates
ca: Plantilles

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Remove field
ca: Eliminar camp

en: Minimum
ca: Mínim

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Columns
ca: Columnes

en: Go back
ca: Torna enrere

en: About
ca: Detalls

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Edit field
ca: Edita el camp

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: Remove selected
ca: Elimina la selecció

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ca: El valor mínim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap mínim.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ca: El valor màxim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap màxim.

en: Required field
ca: Camp obligatori

en: The default value for this field, used when creating new content.
ca: El valor predeterminat d'aquest camp, utilitzat quan es crea contingut nou.

en: start date
ca: data d'inici

en: end date
ca: data de fi

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
