Simply Signups (8.x-2.6) - en to lv translation catalogue (56 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Size
lv: Izmērs

en: Number
lv: Skaitlis

en: Weight
lv: Svars

en: Multiple select
lv: Multi-izvēle

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: remove
lv: izņemt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: status
lv: statuss

en: Created
lv: Izveidots

en: Fields
lv: Lauki

en: configure
lv: konfigurēt

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: download
lv: lejupielādes

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Rows
lv: Rindas

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Hidden
lv: Slēpts

en: published
lv: publicēts

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Minimum
lv: Minimums

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: Columns
lv: Kolonnas

en: About
lv: Par

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Signup
lv: Pieteikšanās

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: Required field
lv: Obligāts lauks

en: Weight for @title
lv: Svars @title
