Simply Signups (8.x-2.6) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: title
nn: tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: remove
nn: fjern

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Fields
nn: Felt

en: configure
nn: konfigurer

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Rows
nn: Rader

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Hidden
nn: Skjult

en: published
nn: publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Dashboard
nn: Styringspanel
