Simply Signups (8.x-2.6) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: published
se: almmuhuvvon

en: About
se: Birra
